• "Bir şeyi bilmekle
  bildiğini uygulamak bambaşka şeylerdir.

  BİLGİYİ YÖNETİYORUZ

  Biz bilgiyi ve bilgeliği iki ayrı şey olarak yönetiyoruz.
  Bilgelik eylem içindeki bilgidir.”

  N. DONALD WALSCH

 • ŞİRKETLERLE
  ÖRÜLEN AĞ

  HEAT 2012’den beri kendi grup şirketlerine

  IT desteği sağlayarak ciddi bir değer yaratıyor.

 • BÜYÜK BİR HEVESLE
  KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ!

  Sürekli ilerlemeye yatırım yapıyoruz.
  Başarının anahtarının yaptığımız işten keyif almak olduğuna inanıyoruz.

PROJELER
HİZMETLER
EKİP
HAKKIMIZDA

Başarı odaklı bir ekiple teknolojiye dayalı çözümler sunan bir şirketiz.

Müşterilerimiz için bir teleskop, bir çift dürbün, bir lens gibi hareket ediyoruz. Onların ihtiyaçlarını önceden görüp buna paralel verimli projeler tasarlıyoruz ve yorulmadan en yeni yazılım ve donanım öğelerini seçerek en yüksek çözümleri sağlıyoruz. Proaktif olarak kurumların geleceklerini inşa edip, riskleri minimize ediyoruz ve her şekilde, her durumda bilgiye kolay ve hızlı erişimi sağlıyoruz.

İyi tanımlanmış hedeflerimiz çerçevesinde hayalleri gerçeğe dönüştürmeye çalışıyoruz ve her zaman en iyisini amaçlıyoruz.

Vadettiğimiz başarıyı korumaya ve çıtayı sürekli olarak yukarı taşımaya önem veriyoruz.

Zoru başarırız, imkansız zaman alır.

IT müşterilerimize değer yaratmaları ve rekabet güçlerini geliştirmeleri için destek veriyoruz.

Bilişim Teknolojileri alanında hizmet verdiğimiz kurumların teleskopu, dürbünü, merceği olmak. Yani ihtiyaçları hissederek en doğru ve yüksek teknolojik donanımları ve yazılımları özenle seçmek. Bu sayede rakipleri karşısında üstünlük sağlamak. Kurumların geleceğine yönelik proaktif katkıda bulunmak, riskleri azaltmak ve bilgiye kolay, hızlı, her an ve her yerden ulaşılabilir kılmak. Kurum çalışanlarında hizmet memnuniyeti yaratmak. İstisnasız kendi sektörünün lideri, karlılıkta en yüksek ve inovasyonda en başarılı olmak.

Biz IT müşterilerimiz ile güvene dayalı ilişkiler kurma azmindeyiz.

Çalışkan ve dinamik çalışan yapısı ile, grubundan aldığı iş ahlaki ve felsefesini harmanlayıp, hizmet verdiği kurumlara rekabette üstünlük sağlatmak ve bir adım öne çıkarmak.

Heat’in amacı, hizmet verdiği grup içi ve grup dışı şirketlere en uygun BT çözümlerini sunarak, rekabet ettikleri sektörde rakiplerinden bir adım öne geçirmek ve fark yaratmaktır.

Bu bağlamda Heat;
- Hizmet verdiği şirketleri en önemli değerleri arasında kabul eder, karşı karşıya kaldıkları sorunları en makul çözüm ile sonuçlandırır,
- Çalışanlarına önem verir ve kişisel gelişimlerini destekler, onlar için en iyi çalışma şartlarını oluşturur,
- Çalışanlarının performanslarını değerlendirir ve gerekli şartlar oluşmuş ise çalışanlarını ödüllendirir,
- Çalışanlarına yüksek performans kültürünü benimsetmeyi hedefler.

İş sürekliliği ve bilgi varlıklarına yönelik her türlü riski yönetmek, bilgiyi muhafaza etmek ve bu anlamda ilgili yasal ve müşteri şartlarını karşılayan ve ilgili standardın gerekliliklerine uygun, risk yönetim sistemine dayanan bir bilgi güvenliği yönetim sistemi oluşturmak, uygulamak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak BİLGİ GÜVENLİĞİ politikamızdır.

Bu anlamda bilgi güvenliği kuruluşumuzun sürdürülebilirliği için hayati önem taşımaktadır.
Kaliteli hizmeti ilke edinmiş, katılımcı, paylaşımcı, ekip üyesi olarak haraket eden, şirket politika ve değerlerini benimsemiş, kaynakları ve zamanı doğru kullanan, uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, katma değer yaratan çalışan profili yaratmak İNSAN KAYNAKLARI politikamızdır.
KALİTE politikamız, ilgili standardın gerekliliklerini yerine getiren, standardın belirlediği kalite yönetim sistemi şartlarına uyan ve sürekli iyileştimeyi amaç edinen, müşteri ve ilgili tarafların istek ve ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli hizmetler sunmaktır. Verimliliği ve sunulan hizmet kalitesi etkinliğinin sürekli iyileştirildiği bir sistem oluşturmak ve uygulamak sistem yaklaşımımızın bir gereğidir.
Kurumsal değerlerimize, politikalarımıza uygun ürün ve hizmet sunabilecek iş ortakları ve tedarikçiler ile sürdürülebilir ilişkiler oluşturmak KURUMSAL İŞBİRLİĞİ politikamızdır.
Vizyon, misyon ve politikalarımız, kalite hedefleri dahil tüm hedeflerin oluşturulması ve gözden geçirilmesi için bir çerçeve oluşturmaktadır.

 • Başarı odaklı bir ekiple teknolojiye dayalı çözümler sunan bir şirketiz.
 • IT müşterilerimize değer yaratmaları ve rekabet güçlerini geliştirmeleri için destek veriyoruz.
 • IT müşterilerimizle güven odaklı bir iletişim inşa ediyoruz.
 • Heat’in amacı, hizmet verdiği grup içi ve grup dışı şirketlere en uygun BT çözümlerini sunarak, rekabet ettikleri sektörde rakiplerinden bir adım öne geçirmek ve fark yaratmaktır.
 • İş sürekliliği ve bilgi varlıklarına yönelik her türlü riski yönetmek, bilgiyi muhafaza etmek ve bu anlamda ilgili yasal ve müşteri şartlarını karşılayan ve ilgili standardın gerekliliklerine uygun, risk yönetim sistemine dayanan bir bilgi güvenliği yönetim sistemi oluşturmak, uygulamak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak BİLGİ GÜVENLİĞİ politikamızdır.

BASIN
İLETİŞİM

HEAT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Loft Residence No:201/104

Şişli

İstanbul/TÜRKİYE

G. +90(532) 111 HEAT

P. +90(212) 385 2428

F. +90(212) 268 2762

info@heat.com.tr